Wie durft de uitdaging aan?

Inmiddels staat het pand van Baton Rouge te koop via een makelaar in Vielsalm.

Hieronder vind je de link naar verdere informatie.

Baton Rouge in Vielsalm is te koop, maar we zijn gewoon open en maken er zeker weer een gezellig seizoen van, dus geen zorgen betreft uw reservering voor 2026; 

Hopelijk tot gauw
Ben en Hetty

Herberg Bâton Rouge is een gezellige motorherberg met een cafeetje en restaurant. De pand biedt 7 kamers, met een totaal van ongeveer 20 bedden. Een parkeergarage voor motoren en fietsen. 

Het horecabedrijf is gelegen langs de N68 aan de rand van Vielsalm, een erg leuk en gezellig dorp in het hart van de Ardennen.
Vanuit de herberg is het heerlijk motorrijden, Vielsalm ligt vlakbij het drielandenpunt Luxemburg-Duitsland-België zodat gasten met gemak Luxemburg,de Eiffel en de Belgische Ardennen inrijden. 

Ook is het mogelijk om in de bosrijkeomgeving prachtig te  wandelen en fietsen via de uitgestrekte route van de RaVel, die ook via de fietsknooppunt.

Baton Rouge

Kamers en overnachtingsmogelijkheden

1 kamer voor 2 personen met in badkamer douche, toilet en wastafel

2 kamers voor 3 personen met in badkamers douche, toilet en wastafel

3 slaapplekken voor 3 x 2 personen met douche en toilet op de gang waarvan 2 met wastafel

1 slaapplek voor 1 x 4 personen met douche en toilet op de gang

Ben's bar/restaurant & keuken

Meer dan 20 zitplaatsen

Industriële keuken

Veranda 

Grote inpandige garage

Grondoppervlakte:

Circa 2.700m² met 2 vijvers en een bron

Bebouwde oppervlakte:

265 m²

Zonnepanelen (42°, monokristallen, 11,2Kw)

Parkeerplaats

Mogelijkheid om het hele jaar te openen (ook in de winter)

Aanbouw mogelijk